Po shfaqen 1–12 nga 54 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- i5 (54)
Filtroji sipas
- 128GB (3)
- 128GB SSD (4)
- 256GB SSD (27)
- 512GB SSD (19)
- 256 GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (3)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (50)
Dyqani
Dell ECT1250 Tower Desktop PC, Intel i5 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 770, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Tower ECT1250 |
| Procesori | Intel Core i5-14400, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 770 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 15 3520 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3520 |
| CPU | Intel Core i5-1235U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 13.3″ FHD Touchscreen Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 7390 x360 |
| CPU | Intel Core i5 Gen8, 4 Core (3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13.3″ FHD x360 Touchscreen |
| GPU | Integrated Intel UHD Graphics 620 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 3410 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 24GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3410 |
| Procesor | Intel Core i5-10310U, Gen 10, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.40 GHz |
| RAM | 24 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekran | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Latitude 3490 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, Radeon R7 M460
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 3490 |
| CPU | CORE i5-8550U (4,0 GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD |
| GPU | RADEON R7 M460 / 2 GB |
| SCREEN | 14.1 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 3510 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3510 |
| CPU | Intel Core i5-10210U (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5300 13,3″ FHD Laptop Business, Intel i5 Gen 8, 16 GB RAM DDR4, 256 GB SSD NVMe
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5300 |
| CPU | CORE i5-8365U (4,10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD NVMe |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5310, 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5310 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4-core (4.4GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 13.3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5320 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5320 |
| CPU | CORE i5-1145G7 |
| RAM | 16 GB DDR4 RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD M.2 |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Latitude 5410 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core i5‑10210U (4 Core, 4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB NVMe |
| GPU | Intel UHD 620 (integrated) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core I5‑10310U (4 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVMe |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Load more products
Loading...