Po shfaqen 1–12 nga 156 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 5 (2)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- Intel Core M 7 240H (1)
- i3 (4)
- i5 (54)
- i7 (34)
- i9 (2)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (26)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (37)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (117)
Dyqani
5810 Tower Workstation PC, Intel Xeon E5 v3, 32GB DDR4, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 5810 Tower |
| Procesori | Intel Xeon E5-1630 v3, 4 Core (3.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8 GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Acer ConceptD CP3271K 27″ 4K UHD Gaming Monitor, 1 ms, NVIDIA G‑SYNC
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | ConceptD CP3271K |
| Display | 27″ 4K UHD IPS |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Features | G-SYNC Compatible |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell 14 Plus DB14250 14″ 2.8K OLED Buisness Laptop, Intel Ultra 7, 32 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 14 Plus DB14250 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Display | 14″ 2.8K, OLED |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell 15 DC1525O 15.6″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 15 DC1525O |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| CPU | Intel Core i7-1355U, 10 core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell 2408WFPB 24″ FHD Monitor Profesional, 60 Hz, HDMI/DVI-D
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 2408WFPb |
| Display | 24″ Full HD (1920×1200) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 6 ms |
| Inputs | HDMI / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell 5820 Workstation, Xeon W-2135, 32GB RAM DDR5, 256GB SSD NVMe, 5GB NVIDIA Quadro P2200
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | 5820 WORKSTATION |
| CPU | Xeon W-2135 (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR5 |
| ROM | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P2200 / 5 GB |
| STATUS | PRE-OWNED |
Dell 6MT4T Battery, 62Wh, 7.6V, për Dell Latitude E5470/E5570/E5550, New
Në Stok
3 000 L| Brand | Dell |
| Model | 6MT4T |
| Type | Bateri për laptop |
| Capacity | 62Wh |
| Voltage | 7.6V |
| Cell Type | Li‑ion, 4-cell |
| Compatibility | Dell Latitude E5470/E5570/E5550 |
| Power Supply | Bateri e rikarikueshme Lithium‑Ion |
| Status | New |
Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW2725DM 27″ 2K IPS Monitor Gaming, 180Hz, 1ms, AMD FreeSync, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware AW2725DM |
| Display | 27″ 2K IPS |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW3225DM 32″ 2K VA Monitor Gaming, 180Hz, 1ms, AMD Free Sync, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware AW3225DM |
| Display | 32″ 2K VA |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...