Po shfaqen 1–12 nga 14 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- Core Ultra 5 (1)
- i5 (2)
- i7 (6)
- Xeon (5)
Filtroji sipas
- 15.6" (6)
- 17.3" (1)
- Touchscreen (2)
- 14" (1)
- 17" (2)
Dyqani
Dell Inspiron 5770 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD + 2TB HDD, Radeon R7 M460
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Inspiron 5770 |
| CPU | Intel Core i7-8550U, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460 4GB |
| Display | 17.3” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 3541 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen9, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3541 |
| Procesor | Intel Core i5-9300H, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ Full HD (standard Dell Precision) |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics (integrated) |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Dell Precision 3571 15.6″ FHD Touch Mobile Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 3591 15.6” FHD Workstation, Ultra 5 135H 14-Core, 64GB RAM DDR5, 512GB SSD NVMe, 4GB NVIDIA RTX 500 Ada
Out of stock
| Karakteristikë | Detajet |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3591 |
| CPU | Core Ultra 5 – 135H (14 Core 4.60GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 (5600MHz) |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | 4 GB GDDR6 NVIDIA RTX 500 Ada |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
| Windows License | 11 Pro |
Dell Precision 3640 Workstation, Intel Xeon W-1250, 32GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000 4GB, Windows 10/11
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3640 |
| CPU | INTEL XEON W-1250 (6 Core 4.70GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDr4 |
| STORAGE | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P1000 4GB |
| OS | WIN 10/11 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Precision 3640, Intel Xeon W-1250 6-Core, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000 4GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3640 |
| CPU | INTEL XEON W-1250 (6 Core 4.70GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDr4 |
| STORAGE | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P1000 4GB |
| OS | WIN 11 PRO (Lincesed) |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Dell Precision 5550 15″ Mobile Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, 4GB NVIDIA Quadro T1000
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5550 |
| CPU | Intel Core i7-10750H (5.00GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | 4GB NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekrani | 15.6 Inch Full HD+ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 7560 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 64GB DDR4, 512GB SSD M.2, NVIDIA Quadro T1200 4GB GDDR6
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7560 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6-core (4.60GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 512GB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200/4GB GDDR6 |
| Display | 15.6 inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
39 900 L – 49 900 LInterval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1620 V3 (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 / 4 GB |
| Status | Used |
Dell Precision Tower 5810 Workstation Desktop, Intel Xeon E5-1630 v3, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro K4200 4GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1630 V3 (4 Core 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB |
| GPU | Nvidia Quadro K4200 / 4 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Load more products
Loading...