Po shfaqen krejt 12 përfundimet
Filtroji sipas
- Intel Core M 7 240H (1)
- i7 (1)
- i9 (1)
- Ryzen 9 (1)
- Xeon (8)
Filtroji sipas
- New (2)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (9)
Dyqani
5810 Tower Workstation PC, Intel Xeon E5 v3, 32GB DDR4, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 5810 Tower |
| Procesori | Intel Xeon E5-1630 v3, 4 Core (3.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8 GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware 16 Aurora 16″ 2K Gaming Laptop, Intel Core 7-240H, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
DELL ALIENWARE M18 Ryzen 9-7845HX 18″ 2K, 165Hz, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe M.2, NVIDIA RTX 4070 8GB
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | ALIENWARE M18 |
| CPU | RYZEN 9-7845HX |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| MEMORY | 1 TB SSD NVMe M.2 |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA RTX 4070 8 GB |
| DISPLAY | 18″ 2K 165Hz |
| STATUS | NEW (VITRINE) |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2155 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2155 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Status | Pre-Owned |
Dell Precision 5820 Tower Workstation PC, Xeon W-2125, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5820 Tower |
| CPU | Intel Xeon W-2125, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation, Xeon W-2125, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5820 |
| CPU | Xeon W-2125 (10 Core 4.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB |
| Status | Produkt vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7730 17.3″ FHD Business Laptop, Intel i9 Gen8, 64GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P4200 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 7730 |
| Ekrani | 17.3″ FHD |
| CPU | Intel Core i9‑8950HK (6 Core, 4.4 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P4200, 8 GB |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Professional Workstation, 2x Xeon E5-2667 V3, 64GB DDR4, 256GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4200/ 8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision T7810 |
| CPU | 2x Intel Xeon E5-2667 v3, 8 Cores (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Workstation, 2x Xeon E5 V3, 64GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision T7810 |
| CPU | X2 Intel Xeon E5-2667 V3, 16 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Intel Xeon E5-1620 v3 3.6GHz, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Intel Xeon E5-1620 v3 (3.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Xeon E5-1630 V3 4GHz, 32GB RAM DDR4, 2TB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1630 V3 (4.00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD Samsung |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 Muaj |