Po shfaqet përfundimi i vetëm
5 GB
HP Z2 G5 Tower Workstation Desktop, Intel i7 Gen10, 32GB DDR4, 512GB SSD, Quadro P2000/5GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z2 G5 Tower Workstation |
| Procesori | Intel Core i7-10700, 8 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA Quadro P2000 5 GB |
| Form Factor | Tower (TWR) |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
