Po shfaqen krejt 2 përfundimet
8GB
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| CPU | Intel Core i7-12900KF (16 Core, 5.00 GHz) |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
