Po shfaqen krejt 7 përfundimet
8GB
Apple MacBook Pro 2019 16” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon 5500M/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (5.0GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 5500M/8GB |
| Memoria | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Display | 16” Retina |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Gaming PC Prebuilt, Intel i9 Gen14, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Play Zone Gaming PC Prebuilt |
| CPU | Intel Core i9-14900K (24 Core,6.00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Raider GE78 HX 13V 17.3″ 2K Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 2TB NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Raider GE78 HX 13V |
| Procesor | Intel Core i9-13980HX, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekran | 17.3″ 2K, 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Intel i9 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| CPU | Intel Core i9-12900KF (16 Core, 5.20 GHz) |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
