Po shfaqen krejt 6 përfundimet
8GB
Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2155 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2155 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Status | Pre-Owned |
Dell Precision T7810 Workstation, 2x Xeon E5 V3, 64GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision T7810 |
| CPU | X2 Intel Xeon E5-2667 V3, 16 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z4 G4 Workstation MT PC, Xeon W-2223, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro RTX 4000/8GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z4 G4 Workstation MT |
| CPU | Intel Xeon W-2223, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro RTX 4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z6 G4 Workstation Desktop, Intel Xeon Gold 5122 x2, 64GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro P4000/8GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z6 G4 Workstation |
| CPU | Intel Xeon Gold 5122 x2, 16 Core (3.70GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD M.2 NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z840 Workstation, 2x Xeon E5 V4, 64GB RAM, 512GB SSD, 8GB NVIDIA RTX 2080 Super
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z840 WORKSTATION |
| CPU | 2x XEON E5-2620 V4 (16 CORE, 3,0 GHz) |
| RAM | 64 GB |
| ROM | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 2080 SUPER / 8 GB |
| STATUS | USED |
Lenovo ThinkStation P720 Profesional Workstation, 2x Xeon Gold 5122, 64GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3060Ti/8GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkStation P720 |
| CPU | 2× Intel Xeon Gold 5122, 14 Cores (3.70ghz) |
| RAM | 64GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060Ti 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |

