Po shfaqen krejt 4 përfundimet
8GB
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7730 17.3″ FHD Business Laptop, Intel i9 Gen8, 64GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P4200 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 7730 |
| Ekrani | 17.3″ FHD |
| CPU | Intel Core i9‑8950HK (6 Core, 4.4 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P4200, 8 GB |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z4 G4 Workstation MT PC, Xeon W-2223, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro RTX 4000/8GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z4 G4 Workstation MT |
| CPU | Intel Xeon W-2223, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro RTX 4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
LIAN LI Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| BRAND | LIAN LI |
|---|---|
| MODEL | WORKSTATION |
| CPU | Core i7-9800X (8 Core / Turbo Boost 4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 / 8 GB |
| STATUS | Used |
| GARANCIA | 6 Muaj |

