Po shfaqen krejt 4 përfundimet
8GB
Corsair Carbide Workstation Desktop, Intel i7 Gen 9, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon RX 5700 XT
Out of stock
| Brand | Corsair |
| Model | Carbide |
| CPU | Intel Core i7~9700K |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon RX 5700 XT /8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z1 Entry G6 Tower Workstation, Intel i9 Gen10, 32GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA RTX 2060 8GB
Out of stock
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | Z1 Entry G6 TWR |
| CPU | Intel Core i9-10900 (5.20 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA RTX 2060 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z4 G4 Workstation MT PC, Xeon W-2223, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro RTX 4000/8GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z4 G4 Workstation MT |
| CPU | Intel Xeon W-2223, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro RTX 4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |

