Po shfaqen krejt 12 përfundimet
8GB
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 3TB Fusion, Radeon Pro 580/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| Procesor | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 3 TB Fusion Drive |
| Grafikë | AMD Radeon Pro 580 8GB |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017, 27″ 5K Retina, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 2TB Fusion, AMD Radeon Pro 580 8GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700K, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 2TB Fusion |
| GPU | AMD Radeon Pro 580/8GB |
| Display | 27″ 5K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 16” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB RAM, 1TB SSD, AMD Radeon 5500M/8GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (5.0GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 5500M/8GB |
| Memoria | 32GB RAM |
| Storage | 1TB SSD |
| Display | 16” Retina |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Corsair Carbide Workstation Desktop, Intel i7 Gen 9, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon RX 5700 XT
Out of stock
| Brand | Corsair |
| Model | Carbide |
| CPU | Intel Core i7~9700K |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon RX 5700 XT /8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 3650 Tower Workstation, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD + 500GB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3650 Tower |
| CPU | Intel Core i7-11700 (8-Core, 4.9GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD + 500GB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation PC, Xeon W-2125, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5820 Tower |
| CPU | Intel Xeon W-2125, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Intel Xeon E5-1620 v3 3.6GHz, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Intel Xeon E5-1620 v3 (3.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation, Xeon E5-1630 V3 4GHz, 32GB RAM DDR4, 2TB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1630 V3 (4.00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD Samsung |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP VR Backpack G2, Intel i7 Gen8, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA RTX 2070 8GB
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | VR BACKPACK G2 |
| CPU | CORE i7-8550H GEN 8TH |
| RAM | 32GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2070 / 8 GB |
| STATUS | USED |
`
HP Z1 Entry G6 Tower Workstation, Intel i9 Gen10, 32GB RAM, 512GB SSD, NVIDIA RTX 2060 8GB
Out of stock
| Specifika | Detaje |
|---|---|
| Brand | HP |
| Model | Z1 Entry G6 TWR |
| CPU | Intel Core i9-10900 (5.20 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA RTX 2060 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z240 Tower Workstation, Intel i7 Gen8, 32GB DDR4 RAM, 256GB SSD, 8GB AMD Radeon Pro WX 7100, Windows 11 Pro
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 TOWER WORKSTATION |
| CPU | INTEL CORE i7-8700 / 6 CORE (4,7 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 8 GB AMD RADEON PRO WX 7100 |
| WIN | 11 PRO |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
HP Z4 G4 Workstation MT PC, Xeon W-2223, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro RTX 4000/8GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z4 G4 Workstation MT |
| CPU | Intel Xeon W-2223, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro RTX 4000 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |


