Po shfaqen 13–24 nga 43 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 2TB (2)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (1)
- 128GB SSD (1)
- 256GB SSD (3)
- 512GB SSD (10)
- 1TB SSD (22)
- 500GB HDD (1)
- 1TB HDD (2)
- 256 GB MEMORY (1)
- 512GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (28)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (14)
8GB
Gaming PC AMD Ryzen 5, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, 8GB Nvidia RTX 5050
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6 Cores (5,40GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32 GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Prebuilt, Intel i9 Gen14, 32GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Play Zone Gaming PC Prebuilt |
| CPU | Intel Core i9-14900K (24 Core,6.00 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP Omen 16 Slim 16-AN0000 16” WQXGA IPS Gaming Laptop, 240Hz, Ultra 9 285H, 64GB DDR5 RAM, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | OMEN 16 SLIM 16-AN0000 |
| CPU | Core Ultra 9 285H (16 Core / 5,10 GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU / 8 GB |
| Screen | 16″ WQXGA (2560×1600), IPS, 240 Hz, 100% sRGB, Anti-glare |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
HP Omen TG03-0177 Gaming PC, Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN TG03-0177 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700F, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Aksesorë | Maus + Tastierë |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP VR Backpack G2, Intel i7 Gen8, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA RTX 2070 8GB
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | VR BACKPACK G2 |
| CPU | CORE i7-8550H GEN 8TH |
| RAM | 32GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2070 / 8 GB |
| STATUS | USED |
`
HP Z2 G4 Tower Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 2070 Super 8GB
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Z2 Tower G4 Workstation |
| CPU | Core i7-9700 8 Core (4,70 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 2070 SUPER / 8 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z240 Tower Workstation, Intel i7 Gen8, 32GB DDR4 RAM, 256GB SSD, 8GB AMD Radeon Pro WX 7100, Windows 11 Pro
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 TOWER WORKSTATION |
| CPU | INTEL CORE i7-8700 / 6 CORE (4,7 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 8 GB AMD RADEON PRO WX 7100 |
| WIN | 11 PRO |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
HP Z6 G4 Workstation Desktop, Intel Xeon Gold 5122 x2, 64GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro P4000/8GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z6 G4 Workstation |
| CPU | Intel Xeon Gold 5122 x2, 16 Core (3.70GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD M.2 NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z840 Workstation, 2x Xeon E5 V4, 64GB RAM, 512GB SSD, 8GB NVIDIA RTX 2080 Super
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z840 WORKSTATION |
| CPU | 2x XEON E5-2620 V4 (16 CORE, 3,0 GHz) |
| RAM | 64 GB |
| ROM | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 2080 SUPER / 8 GB |
| STATUS | USED |
IBUYPOWER ESA7N56T01 Desktop, AMD Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti 8GB, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | iBUYPOWER |
| Model | ESA7N56T01 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F, 8 core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti / 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
