Po shfaqen 37–48 nga 59 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 1 TB (1)
- 2TB (4)
- 3TB Fusion (1)
- 500GB SSD (1)
- 128GB SSD (1)
- 256GB SSD (5)
- 512GB SSD (19)
- 1TB SSD (25)
- 500GB HDD (1)
- 1TB HDD (2)
- 256 GB MEMORY (1)
- 512GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- New (32)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (26)
8GB
IBUYPOWER ESA7N56T01 Desktop, AMD Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti 8GB, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | iBUYPOWER |
| Model | ESA7N56T01 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F, 8 core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti / 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo LOQ 15IRX10 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | LOQ 15IRX10 |
| CPU | Intel Core i5-13450HX, 10 Core (4.6GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB |
| Screen | 15,6″ Full HD, 144 Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P520C, Xeon W-2123, 64GB RAM DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GTX 1080 8GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkStation P520C |
| CPU | Xeon W-2123 |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GTX 1080 / 8GB |
| Status | Used |
Lenovo ThinkStation P720 Profesional Workstation, 2x Xeon Gold 5122, 64GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA RTX 3060Ti/8GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkStation P720 |
| CPU | 2× Intel Xeon Gold 5122, 14 Cores (3.70ghz) |
| RAM | 64GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060Ti 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
LIAN LI Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
| BRAND | LIAN LI |
|---|---|
| MODEL | WORKSTATION |
| CPU | Core i7-9800X (8 Core / Turbo Boost 4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 / 8 GB |
| STATUS | Used |
| GARANCIA | 6 Muaj |
MSI Katana 17 B13VFK-442 17.3″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060 8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 17 B13VFK-442 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 10 Core (4.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8 GB |
| Screen | 17.3″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Msi Katana A15 15,6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
| Model | Katana A15 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS, 8 Cores (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Stroage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4060/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Satus | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Raider GE78 HX 13V 17.3″ 2K Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 2TB NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Raider GE78 HX 13V |
| Procesor | Intel Core i9-13980HX, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekran | 17.3″ 2K, 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Sword 15 A12UGS 15.6″ FHD Gaming Laptop, 144Hz, Intel i7 Gen12, 16GB DDR4, 1TB SSD, NVIDIA RTX 3070Ti/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Sword 15 A12UGS |
| CPU | Intel Core i7-12650H, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 3070Ti/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...