Po shfaqen krejt 11 përfundimet
INTEL HD
Dell Latitude 5521 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5521 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Fujitsu LifeBook E558 15.6” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 512GB SSD, HD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Fujitsu |
|---|---|
| Model | LifeBook E558 |
| Procesor | Intel Core i5-7300U, 2 Core (3.50GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafikë | Intel HD Graphics 620 |
| Ekran | 15.6” Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Elite x2 1012 G2 12.3″ Touch 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 512GB SSD NVMe, HD Graphics 620
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Elite x2 1012 G2 |
| CPU | Intel Core i5-7200U, 2 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics 620 |
| Screen | 12.3″ WUXGA+ Touchscreen |
| Design | Detachable 2-in-1 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteBook 840 G3 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 128GB SSD, HD Graphics 520
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | HP EliteBook 840 G3 |
| CPU | Intel Core i5-6300U, 2 Core (3.00GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G2 Mini Desktop PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 128GB SSD, Intel HD Graphics 530
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteDesk 800 G2 Mini |
| Procesori | Intel Core i5-6500T, 4 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 530 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G2 Tower Business PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G2 Tower |
| Processor | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics 530 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Pro x2 G2 12″ Touchscreen 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, HD Graphics 615
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Pro x2 G2 |
| CPU | Intel Core i5-7Y54, 2 Core (3.20GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 615 |
| Screen | 12″ WUXGA+ Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProBook 640 G2 14″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel HD 520
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 640 G2 |
| CPU | Intel Core i5-6300U (3.0GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Display | 14″ HD |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Microsoft Surface Laptop 13.5″ 2K Touch Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop |
| CPU | Intel Core i5-7200U (3.10GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 620 |
| Screen | 13.5″ 2K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Panasonic Toughbook CF-33 2n1 Rugged Laptop, 12.5” FHD Touchscreen, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Model | Toughbook CF-33 |
| CPU | Intel Core i5-7300U (2 core, 3.50GHz) |
| GPU | Intel HD Graphics 620 |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 12.5″ Full HD, Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Spectra PowerTwin 121C AiO 22” FHD Touchscreen PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 128GB SSD, Intel HD 520
Në Stok
| Brand | Spectra |
|---|---|
| Modeli | PowerTwin 121C AiO |
| Procesori | Intel Core i5-6300U, 2 Core (3.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 520 |
| Ekrani | 22″ Full HD Touchscreen |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 |
| Lidhjet | USB/HDMI/VGA |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |

