Po shfaqen krejt 7 përfundimet
INTEL HD
HP EliteBook Folio 1040 G1 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7, Intel HD 4400, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook Folio 1040 G1 |
| CPU | Intel Core i7-4600U (3.30GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 4400 |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G2 Tower Business PC, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 530, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G2 Tower |
| Processor | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Graphics | Intel HD Graphics 530 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP EliteDesk 800 G3 SFF Desktop PC, Intel i7 Gen6, 16GB DDR4, 256GB SSD, Intel Graphics 530, DP/VGA/USB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | EliteDesk 800 G3 SFF |
| Procesori | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 530 |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro / 11 |
| Lidhjet | DisplayPort/VGA/USB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Pro x2 G2 12″ Touchscreen 2n1 Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, HD Graphics 615
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Pro x2 G2 |
| CPU | Intel Core i5-7Y54, 2 Core (3.20GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 615 |
| Screen | 12″ WUXGA+ Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ProBook 640 G2 14″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Intel HD 520
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ProBook 640 G2 |
| CPU | Intel Core i5-6300U (3.0GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Display | 14″ HD |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Mini PC TERRA 5000 V3, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, HD Graphics 530
Në Stok
| Brand | TERRA |
|---|---|
| Model | Mini PC 5000 V3 |
| Procesor | Intel Core i7-6700T, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | Intel HD Graphics 530 |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Panasonic Toughbook CF-33 2n1 Rugged Laptop, 12.5” FHD Touchscreen, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD, Intel HD Graphics 620
Në Stok
| Brand | Panasonic |
|---|---|
| Model | Toughbook CF-33 |
| CPU | Intel Core i5-7300U (2 core, 3.50GHz) |
| GPU | Intel HD Graphics 620 |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 12.5″ Full HD, Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
