Po shfaqen krejt 4 përfundimet
Iris Plus Graphics
Apple MacBook Pro 2017 13.3” Retina, Intel i5 Gen7, 16GB RAM, 512GB SSD, Iris Plus Graphics 650
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2017 |
| CPU | Intel Core i5-7267U, 2 Core (4.10GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel Iris Plus Graphics 650 |
| Display | 13.3″ Retina |
| Tipi | Ultrabook/Premium |
| OS | macOS |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2017 13” Retina, Intel i5 Gen7, 16GB RAM, 256GB SSD, Iris Plus Graphics 640
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2017 |
| Procesori | Intel Core i5-7360U, 2 Core (3.6GHz) |
| GPU | Intel Iris Plus Graphics 640 |
| Memoria | 16 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13” Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2018 13.3” Retina, Intel i7 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD, Iris Plus Graphics 655
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2018 |
| Procesori | Intel Core i7-8559U, 4 Core (4.5GHz) |
| GPU | Intel Iris Plus 655 |
| Memoria | 16GB RAM |
| Storage | 256GB SSD |
| Ekrani | 13.3” Retina Display |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2020 13″ Retina, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 512GB SSD, Iris Plus G7
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2020 |
| CPU | Intel Core i5-1038G7, 4 Core (3.80GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Plus Graphics G7 |
| Display | 13.3″ Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
