Po shfaqen krejt 5 përfundimet
Nvidia
Gaming PC Custom Build, Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Ryzen 7 9800X3D, 8 Core (5.20GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070/12GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Omen TG03-0177 Gaming PC, Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN TG03-0177 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700F, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Aksesorë | Maus + Tastierë |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
IBUYPOWER ESA7N56T01 Desktop, AMD Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti 8GB, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | iBUYPOWER |
| Model | ESA7N56T01 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F, 8 core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti / 8GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30AGB10 Gaming PC, Ryzen 7 7700X, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30AGB10 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7700X, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Prebuilt |
| CPU | Ryzen 7 9800X3D, 8 Core (5,20GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 /8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
