Po shfaqen krejt 7 përfundimet
Nvidia
Axxiv Gaming Tower, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 512GB NVMe SSD, NVIDIA GTX 1660 Super 6GB
Në Stok
| Brand | Axxiv |
|---|---|
| Model | Gaming Tower |
| Procesori | Intel Core i5-9400 6-Core 4.10GHz |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware 13 R3, 13.3″ QHD 2K Touch Gaming Laptop, Intel i7 Gen7, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z2 G4 Workstation Desktop, Intel i7 Gen9, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z2 G4 Workstation |
| CPU | Core i7-9700, 8 Core (4.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 3050 / 6 GB |
| Windows | Windows 11 |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z440 Workstation, Intel Xeon E5-1650 v3, 32GB DDR4, 256GB NVMe SSD, NVIDIA GTX 1660/6GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z440 Workstation |
| Procesori | Intel Xeon E5-1650 v3, 6 Cores (4.00GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Grafika | NVIDIA GTX 1660/6GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo Legion C730-19ICO Gaming PC, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, GTX 1060/6GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion C730-19ICO |
| Procesor | Intel Core i7-8700, 6 Core (4.60GHz) |
| Kartë Grafike | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 |
| Përdorimi | Gaming/ Multimedia/ Office |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Microsoft Surface Studio 2 AIO 28″ Touchscreen, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1060/6GB
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Modeli | Surface Studio 2 AIO |
| CPU | Intel Core i7-7820H, 4-core (3,90GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Memoria | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GTX 1060/6GB |
| Ekrani | 28″ (4500×3000) Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |

