Po shfaqen krejt 3 përfundimet
RADEON
Apple iMac 2017 22” 4K Retina, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 1TB Fusion, Radeon Pro 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB Fusion Drive |
| GPU | AMD Radeon Pro 555/2GB |
| Screen | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 15.4″ Retina, Intel i9 Gen9, 16GB DDR4, 1TB SSD, Radeon Pro 560X/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2019 |
| CPU | Intel Core i9-9980HK, 8 Core (4.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X 4GB |
| Display | 15.4″ Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple MacBook Pro 2019 15.4″ Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 1TB SSD, Radeon Pro 560X/4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2019 |
| Procesori | Intel Core i9‑9880H, 8 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD |
| Grafikat | AMD Radeon Pro 560X 4 GB |
| Display | 15.4″ Retina |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
