Po shfaqen 1–12 nga 170 përfundime gjithsej
Në Stok
| Brand | ACER |
| Model | Spin SP513 53N |
| CPU | Core i5 – 8265U / 4 Cores (3.90GHz) |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD M.2 |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 13.3″ Full HD Touchscreen |
| Status | Used |
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Switch SW512-52 |
| CPU | Intel Core i5-7200U 2 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB RAM DDR4 |
| SSD | 256GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 12″ IPS Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Switch SW512-52 |
| CPU | Intel Core i5-7200U (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB RAM |
| SSD | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 12,5″ 2K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Out of stock
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK AIR M4 |
| CPU | M4 CHIP (10 CORE CPU) |
| RAM | 16 GB RAM |
| STORAGE | 256 GB |
| GPU | 8 CORE |
| SCREEN | 13.6 INCH LIQUID RETINA |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Out of stock
94 900 L – 129 900 LInterval çmimesh: 94 900 L deri më 129 900 L| BRAND | APPLE |
|---|---|
| MODEL | MACBOOK AIR M4 |
| CPU | M4 CHIP (10-core CPU) |
| RAM | 16 GB RAM |
| SCREEN | 13.6″ 15,3″ Liquid Retina |
| STATUS | New |
| GARANCIA | 12 muaj |
Out of stock
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Air M4 |
| CPU | Apple M4 Chip, 10-Core CPU |
| RAM | 16 GB Unified Memory |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 10-Core GPU |
| Screen | 15.3″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2015 |
| Procesori | Intel Core i7-4980HQ 4.00GHz |
| RAM | 16GB |
| Storage | 256GB SSD |
| Madhësia e ekranit | 15.4 inch Retina |
| Gjendja e produktit | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Out of stock
299 900 L| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO M3 MAX |
| CPU | M3 MAX CHIP (14 CORE CPU) |
| RAM | 36 GB RAM |
| STORAGE | 1 TB |
| GPU | 30 CORE |
| SCREEN | 14.2 INCH LIQUID RETINA |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro M4 Pro |
| CPU | M4 Pro Chip (14-Core CPU) |
| RAM | 48GB |
| Storage | 512GB SSD |
| GPU | 20-Core GPU |
| Screen | 16.2″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Vivobook X1404VA-V14.138128 |
| CPU | Intel Core i3-1315U, 6 cores (4.5GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Windows | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | VivoBook X515J |
| CPU | Intel Core i3-1005G1, (3.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 14 Plus DB14250 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 core (4.8GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Display | 14″ 2.5K, IPS |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari