Po shfaqen 1–12 nga 20 përfundime gjithsej
Out of stock
| Brand | Alienware |
|---|---|
| Model | Alienware Gaming Laptop |
| CPU | Intel Core i7 |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GTX1660 – 6 GB |
| Screen | 15.6” |
| Garancia | 12 Muaj |
| Status | Used |
Out of stock
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK AIR M4 |
| CPU | M4 CHIP (10 CORE CPU) |
| RAM | 16 GB RAM |
| STORAGE | 256 GB |
| GPU | 8 CORE |
| SCREEN | 13.6 INCH LIQUID RETINA |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Out of stock
94 900 L – 129 900 LInterval çmimesh: 94 900 L deri më 129 900 L| BRAND | APPLE |
|---|---|
| MODEL | MACBOOK AIR M4 |
| CPU | M4 CHIP (10-core CPU) |
| RAM | 16 GB RAM |
| SCREEN | 13.6″ 15,3″ Liquid Retina |
| STATUS | New |
| GARANCIA | 12 muaj |
Out of stock
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Air M4 |
| CPU | Apple M4 Chip, 10-Core CPU |
| RAM | 16 GB Unified Memory |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 10-Core GPU |
| Screen | 15.3″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Out of stock
299 900 L| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK PRO M3 MAX |
| CPU | M3 MAX CHIP (14 CORE CPU) |
| RAM | 36 GB RAM |
| STORAGE | 1 TB |
| GPU | 30 CORE |
| SCREEN | 14.2 INCH LIQUID RETINA |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro M4 Pro |
| CPU | M4 Pro Chip (14-Core CPU) |
| RAM | 48GB |
| Storage | 512GB SSD |
| GPU | 20-Core GPU |
| Screen | 16.2″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Në Stok
| Brand / Model | ASUS VivoBook Pro 15 Q533MJ |
| Procesor | Intel Core Ultra 7 155H |
| Frekuencë Turbo | Deri në 4.8GHz |
| RAM | 16GB |
| Tipi i RAM | DDR5 4800MHz |
| Storage | 1TB PCIe NVMe SSD |
| Kartë Grafike | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Memorie Grafike | 6GB |
| Ekran | 15.6″ FHD OLED |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware 13 R3 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1060 / 6GB |
| Screen | 13.3″ QHD (2K) Touchscreen |
| Status | Used |
| Warranty | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware 16 Aurora |
| Display | 16” 2K 120Hz |
| Processor | Intel Core 7 240H (10 Core / 5,20 GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDR5 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | ALIENWARE M18 |
| CPU | RYZEN 9-7845HX |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| MEMORY | 1 TB SSD NVMe M.2 |
| GRAPHIC CARD | NVIDIA RTX 4070 8 GB |
| DISPLAY | 18″ 2K 165Hz |
| STATUS | NEW (VITRINE) |
Në Stok
| Karakteristikë | Detajet |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3591 |
| CPU | Core Ultra 5 – 135H (14 Core 4.60GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 (5600MHz) |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | 4 GB GDDR6 NVIDIA RTX 500 Ada |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 24 muaj |
| Windows License | 11 Pro |
Në Stok
| Brand | Gigabyte |
|---|---|
| Model | Notebook A16 3VH |
| CPU | AMD Ryzen 7-260, 8 Core (5.1GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 165Hz |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari