Po shfaqen krejt 6 përfundimet
Kufje Zyre
Jabra Engage 65 Wireless DECT Headset, Kufje Profesionale
Në Stok
| Brand | Jabra |
|---|---|
| Modeli | Engage 65 |
| Lloji | Wireless DECT profesional |
| Teknologjia e lidhjes | DECT wireless |
| Wireless range | Deri në 150 m / 490 ft |
| Talk time (bisedë) | Deri në 13 orë |
| Standby time (pritje) | Deri në 52 orë |
| Mikrofon | Advanced noise-cancelling |
| Kontrolli thirrjesh | Po (answer/end/volume/mute) |
| BusyLight (indikator) | Po |
| Përputhshmëria | Desk phone & softphone/PC |
| Connectivity ports | Micro USB, RJ‑9, RJ‑45 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Jabra NXT UC-2000 USB Stereo Headset, +Noise Canceling Microphone, për PC/Laptop/Mac, New
Në Stok
| Brand | Jabra |
|---|---|
| Model | NXT Technologies UC-2000 |
| Product Type | Stereo Computer Headset |
| Design | Over-the-Head |
| Audio | Noise-Canceling |
| Connection | Wired |
| Color | Black |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Logitech 960 Computer Headset, USB, Noise-Cancelling Microphone, Stereo Audio, PC/Laptop, New
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Modeli | 960 Computer Headset |
| Lloji | USB |
| Lidhja | USB-A |
| Audio | Stereo |
| Mikrofoni | Po, me anulim zhurme |
| Përdorimi | PC / Laptop / Online Meetings |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Logitech H111 Stereo Jack Headset, 3.5mm, + Mikrofon, New
Në Stok
| Brand | Logitech |
|---|---|
| Modeli | H111 |
| Lloji | Stereo Headset |
| Lidhja | 3.5mm Audio Jack |
| Audio | Stereo Sound |
| Mikrofoni | Po |
| Përputhshmëria | PC, Laptop, Smartphone, Tablet |
| Përdorimi | Telefonata, Zoom, Teams |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Poly Blackwire 5220, Headset On-Ear, USB-C/USB-A, Audio 20Hz-20kHz, Mikrofon 100Hz-10kHz
Në Stok
| Brand | Poly |
|---|---|
| Modeli | Blackwire 5220 |
| Lidhja | USB-C, USB-A |
| Dizajni | On-Ear |
| Frekuenca e Folësve | 20Hz – 20kHz |
| Frekuenca e Mikrofonit | 100Hz – 10kHz |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Poly Blackwire C3220 Wired Stereo Headset, USB, Noise Cancelling Microphone
Në Stok
| Brand | Poly / Plantronics |
|---|---|
| Modeli | Blackwire C3220 |
| Lloji | Wired Stereo Headset |
| Lidhja | USB |
| Mikrofoni | Noise Cancelling Boom Mic |
| Audio | Hi-Fi Stereo |
| Frekuenca | 20Hz – 20kHz |
| Pesha | 92 g |
| Ngjyra | Black |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |