Po shfaqen 25–36 nga 61 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (4)
- Core Ultra 5 (3)
- Core Ultra 7 (3)
- Core Ultra 9 (4)
- i5 (6)
- i7 (12)
- i9 (11)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (8)
- Ryzen 9 (10)
Gaming PCs
Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i9-14900KF, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080/16GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Modeli | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i9-14900KF, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC, Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RX 9070/16GB OC, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Custom Prebuilt |
| Procesori | AMD Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafika | AMD Radeon RX 9070 OC 16GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| Kartë Grafike | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC, Ultra 9 285, 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 9 285, 24 Core (5.60GHz) |
| Kartë Grafike | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Omen TG03-0177 Gaming PC, Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN TG03-0177 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 8700F, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Aksesorë | Maus + Tastierë |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP VR Backpack G2, Intel i7 Gen8, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA RTX 2070 8GB
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | VR BACKPACK G2 |
| CPU | CORE i7-8550H GEN 8TH |
| RAM | 32GB DDR4 |
| ROM | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2070 / 8 GB |
| STATUS | USED |
`
IBUYPOWER ESA7N56T01 Desktop, Ryzen 7 8700F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060Ti/8GB, New
Në Stok
| Brand | iBUYPOWER |
| Model | ESA7N56T01 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8700F, 8 core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion C730-19ICO Gaming PC, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, GTX 1060/6GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion C730-19ICO |
| Procesor | Intel Core i7-8700, 6 Core (4.60GHz) |
| Kartë Grafike | NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 |
| Përdorimi | Gaming/ Multimedia/ Office |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo Legion T5 30AGB10 Gaming PC, Ryzen 7 7700X, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30AGB10 |
| Procesor | AMD Ryzen 7 7700X, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Gaming PC, Ultra 7 265F, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30IAS10 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265F, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAX10 Gaming Tower, Ultra 9 275HX, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion T5 30IAX10 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 275HX, 24 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
