Po shfaqen 49–60 nga 61 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (4)
- Core Ultra 5 (3)
- Core Ultra 7 (3)
- Core Ultra 9 (4)
- i5 (6)
- i7 (12)
- i9 (11)
- Ryzen 5 (2)
- Ryzen 7 (8)
- Ryzen 9 (10)
Gaming PCs
Super PC Gaming Prebuilt, Intel i9 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| CPU | Intel Core i9-12900KF (16 Core, 5.20 GHz) |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ryzen 7 9800X3D, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Prebuilt |
| CPU | Ryzen 7 9800X3D, 8 Core (5.20GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060/8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ryzen 7-7700X, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
| Model | Prebuilt |
| CPU | AMD Ryzen 7 7700X, 8 core (5.4GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5060 / 8GB |
| WIN | 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX 5070 12GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC Prebuilt |
|---|---|
| Modeli | Super PC Gaming |
| Procesori | AMD Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 16 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5050 8GB |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F, 6 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 9 285K, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Super PC Gaming Prebuilt |
| CPU | Core Ultra 9 285K, 24 Core (5.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti 16GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 9 285K, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming PreBuilt |
| CPU | Intel Core Ultra 9 285K, 24 Core (5.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Thermaltake View 270 Plus Gaming PC, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, New
Në Stok
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Model | View 270 Plus Gaming PC |
| Processor | AMD Ryzen 9 9950X, 16 Core (5.70GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| Graphics Card | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Thermaltake View 380 XL TG Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Model | View 380 XL TG Gaming PC |
| Case | 380 XL TG Tempered Glass |
| Processor | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| Graphics Card | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Ultra Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Custom PC |
|---|---|
| Modeli | Ultra Gaming PC |
| Procesori | Intel Core i7-14700KF, 20 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Ultra Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i9-14900KF, 24 Core (6.00GHz) |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...