Po shfaqen 1–12 nga 14 përfundime gjithsej
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | YOGA TABLET PRO 2 |
| Display | 13.3″ Touchscreen |
| ROM | 32GB |
| RAM | 2GB |
| Kamera | 8MP |
| Bateria | 9600mAh |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | Galaxy Tab A11 SIM Card |
| Ekrani | 10.9” LCD, 2304 × 1440 (WUXGA+) deri në 90 Hz |
| Procesori | Exynos 1580 Octa-Core |
| RAM | 8GB |
| Memoria | 128GB |
| Kamera kryesore | 13 MP |
| Kamera frontale | 12 MP Ultra-Wide |
| Bateria | 8,000 mAh, mbështetje për karikim të shpejtë 45W |
| Lidhshmëria | Wi-Fi 6, Bluetooth v5.3, USB-C, SIM Card për internet mobil |
| Sistemi operativ | Android 15 me One UI 7 |
| Kompatibilitet | S Pen support (pa Bluetooth), GPS, sensore të shumta |
| Përfshirë në paketë | Pajisja, kabllo USB-C, manual përdorimi |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | Galaxy Tab A11 |
| Ekrani | 10.9” LCD, 2304 × 1440 (WUXGA+) 90 Hz |
| Procesori | Exynos 1580 Octa-Core |
| RAM | 4GB |
| Memoria | 64GB |
| Kamera kryesore | 13 MP |
| Kamera frontale | 12 MP Ultra-Wide |
| Bateria | 8,000 mAh, 45W |
| Lidhshmëria | Wi-Fi 6, Bluetooth v5.3, USB-C |
| Sistemi operativ | Android 15 + One UI 7 |
| Kompatibilitet | S Pen support |
| Përfshirë në paketë | USB-C, manual përdorimi |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | Galaxy Tab A11+ |
| Ekrani | 10.9” LCD, 2304 × 1440 (WUXGA+) 90 Hz |
| Procesori | Exynos 1580 Octa-Core |
| RAM | 6GB |
| Memoria | 128GB |
| Kamera kryesore | 13 MP |
| Kamera frontale | 12 MP Ultra-Wide |
| Bateria | 8,000 mAh, 45W |
| Lidhshmëria | Wi-Fi 6, Bluetooth v5.3, USB-C |
| Sistemi operativ | Android 15 + One UI 7 |
| Kompatibilitet | S Pen support |
| Përfshirë në paketë | Pajisja, kabllo USB-C |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Out of stock
|
|||||||||||||||||
Në Stok
|
|||||||||||||||||
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab Active 5 Pro |
| Processor | Qualcomm Snapdragon |
| RAM | 6 GB / 8 GB (variante) |
| Storage | 128 GB |
| Screen | 10.1” Full HD Touchscreen |
| Protection | Water & Dust Resistant (IP68) |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth, USB-C |
| Battery | 5100 mAh |
| Operating System | Android |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab Active3 (SM-T575) |
| Colors | Black |
| Dimension | 213.8 x 128.9 x 9.9 mm |
| Weight | 429 g |
| Display | 8.0-inch PLS TFT, 1280 x 800 pixels |
| ROM | 64GB |
| Max TF Card Capacity | Up to 1TB |
| Cameras | Rear: 13 MP, Front: 5 MP |
| Battery | 5050 mAh |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Dual-band |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Out of stock
| BRAND | SAMSUNG |
| MODEL | GALAXY TAB S6 LITE |
| RAM | 4 GB |
| STORAGE | 128 GB |
| SCREEN | 10.4 INCH |
| STATUS | NEW |
Out of stock
| BRAND | SAMSUNG |
| MODEL | GALAXY TAB S6 LITE |
| RAM | 4 GB |
| STORAGE | 64 GB |
| SCREEN | 10.4 INCH |
| STATUS | NEW |
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S7 5G |
| Ekrani | 11” IPS |
| Rezolucioni | 2560 × 1600 |
| Procesori | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| RAM | 6 GB |
| Storage | 128 GB |
| Lidhja | 5G / Wi-Fi |
| Status | New |
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S9 |
| Display | 11″ Dynamic AMOLED 2X, Touchscreen |
| Storage | 256 GB SSD |
| RAM | 12 GB |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Connectivity | Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3, USB Type-C 3.2 |
| Status | Pre-owned |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari