Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 1TB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 194 900 L.139 900 LÇmimi i tanishëm është: 139 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 1 TB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 139 900 L.93 900 LÇmimi i tanishëm është: 93 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wifi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.89 900 LÇmimi i tanishëm është: 89 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 512GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 115 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 512 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 159 900 L.119 900 LÇmimi i tanishëm është: 119 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 169 900 L.114 900 LÇmimi i tanishëm është: 114 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi+Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 2TB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 179 900 L.164 900 LÇmimi i tanishëm është: 164 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 2 TB SSD |
| Screen | 13″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
