ASUS TUF VG279QM 27″ FHD Gaming Monitor, 280Hz, 1ms, G-SYNC, HDR 400, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.23 900 LÇmimi i tanishëm është: 23 900 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | TUF Gaming VG279QM |
| Display | 27″ Full HD |
| Refresh Rate | 280Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Features | G-SYNC, HDR400 |
| Inputs | HDMI/DisplayPort |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Asus CP62308 SFF Desktop PC, Intel G2020, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 8 990 L.4 990 LÇmimi i tanishëm është: 4 990 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | CP6230 SFF |
| Procesor | Intel Pentium G2020, 2 Core (2.90GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel HD Graphics |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro |
| Përdorimi | Office / Internet / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus MX279 27″ FHD, Monitor Profesional ,60Hz, 5ms, HDMI + VGA
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 15 000 L.9 900 LÇmimi i tanishëm është: 9 900 L.
| Brand | Asus |
| Model | MX279 |
| Display | 27″ Inch IPS |
| Resolution | Full HD 1920×1080 |
| Response Time | 5 ms |
| Interface | HDMI + VGA |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Status | Used |
