Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Në Stok
| Brand | Bloody |
|---|---|
| Model | L65 Max |
| Lloji | Gaming Mouse (Wired USB) |
| Sensor | MAX BC3332-A Optical |
| DPI / CPI | 100 – 12,000 |
| Frame Rate | 8,000 FPS |
| Lidhja | USB (Wired) |
| Key Response | 1 ms |
| Butona | 7 butona të programueshëm |
| RGB | RGB customizable lighting |
| Pesha | ~78 g |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Bloody |
|---|---|
| Model | R36 Ultra |
| Lloji | Wireless / Dual Mode Gaming Mouse |
| Sensor | PAW3313 Optical |
| DPI / CPI | 100 – 12,000 |
| Butona | 7 Programmable Buttons |
| Polling Rate | 125 – 1000 Hz |
| Key Response | 1 ms |
| RGB | Customizable Lighting |
| Bateria | Rechargeable, 75 h përdorim |
| Lidhja | Wireless 2.4 GHz + Wired USB-C |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari