Dell Latitude 3510 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 49 900 L.27 900 LÇmimi i tanishëm është: 27 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3510 |
| CPU | Intel Core i5-10210U (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5310 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5310 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13,3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 42 900 L.21 900 LÇmimi i tanishëm është: 21 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core i5‑10210U (4 Core, 4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB NVMe |
| GPU | Intel UHD 620 (integrated) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5410 14” FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 46 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5410 |
| Ekrani | 14 Inch Full HD |
| CPU | Intel Core I5‑10310U (4 Core, 4.40 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 256GB NVMe |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 45 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5430 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 59 900 L.40 900 LÇmimi i tanishëm është: 40 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5490 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8th, 16GB RAM DDR4, 128GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Latitude 5490 |
| CPU | Intel Core i5-8250U, 4 Core (deri 3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 (Integrated) |
| Screen | 14.1 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5520 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 47 900 L.31 900 LÇmimi i tanishëm është: 31 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5520 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5520 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 51 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5520 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| SSD | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5521 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 42 900 L.35 900 LÇmimi i tanishëm është: 35 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5521 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6 Core (4.20 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel HD Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 54 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5530 |
| Procesori | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5540 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 66 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5540 |
| CPU | Intel Core i5-1345U, 10-core (4.70 GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| SSD | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
