Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
Interval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.Dell Precision Tower 5810 Workstation Desktop, Intel Xeon E5-1630 v3, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro K4200 4GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.
