Dell Latitude 7280, 12.5″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen6, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 28 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7280 |
| CPU | Intel Core i7-6600U (3,40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Display | 12.5″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7280, 12.5″ HD Business Laptop, Intel i5 Gen6, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 27 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7280 |
| CPU | Intel Core i5-6200U (2.80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Display | 12.5″ HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7290 12.5″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 31 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Latittude 7290 |
| CPU | Core i5-8250U (3,4 GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| Screen | 12.5″ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
| Bateria | E Re |
