Dell Latitude 5310 13.3″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen10, 16GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5310 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13,3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 7390 x360 13.3″ FHD Touchscreen Laptop, Intel i5 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 990 LÇmimi i tanishëm është: 17 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7390 x360 |
| Procesor | Intel Core i5-8350U, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Full HD Touch x360 |
| Grafika | Intel UHD Graphics 620 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
