Dell Inspiron 3793 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX MX230 2GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 58 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-8550U |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460/4GB |
| Ekrani | 17.3” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5760 17.3″ 4K Touchscreen Workstation Laptop, Intel i9 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX A3000/6GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 124 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5760 |
| CPU | Intel Core i9-11950H, 8 Core (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A3000/6 GB |
| Screen | 17.3″ 4K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
Interval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
