Dell Precision 5550 15″ Mobile Workstation, Intel i7 Gen10, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, 4GB NVIDIA Quadro T1000
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 86 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Precision 5550 |
| CPU | Intel Core i7-10750H (5.00GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | 4GB NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekrani | 15.6 Inch Full HD+ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 7560 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 64GB DDR4, 512GB SSD M.2, NVIDIA Quadro T1200 4GB GDDR6
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 76 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7560 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6-core (4.60GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 512GB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200/4GB GDDR6 |
| Display | 15.6 inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
