Dell Precision 3470 14″ FHD Touchscreen Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 32GB DDR5, 256GB SSD NVMe, NVIDIA T550/4GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 94 900 L.82 900 LÇmimi i tanishëm është: 82 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation PC, Xeon W-2125, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 59 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5820 Tower |
| CPU | Intel Xeon W-2125, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD 120Hz Business Laptop, Intel i3 Gen13, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 73 900 L.44 900 LÇmimi i tanishëm është: 44 900 L.| Brand | DELL |
|---|---|
| Model | Vostro 3530 |
| CPU | Intel Core i3-1305U (4.50GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 15.6″ Full HD 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Latitude 5430 14″ FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 59 900 L.40 900 LÇmimi i tanishëm është: 40 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5430 |
| CPU | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Inspiron 5770 17.3” FHD Business Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 256GB SSD + 2TB HDD, Radeon R7 M460
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 68 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Inspiron 5770 |
| CPU | Intel Core i7-8550U, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460 4GB |
| Display | 17.3” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen12, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 54 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5530 |
| Procesori | Intel Core i5-1245U, 10 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7090 UFF Desktop Profesional, Core i5 Gen11, 32 GB RAM, 256 GB SSD, Windows 11 Pro
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 49 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | OptiPlex 7090 UFF |
| CPU | Intel Core i5-1145G7 (4,40 GHz) |
| RAM | 32 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Win | Windows 11 Pro |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 PC, Xeon E5-1650 v4, 32GB DDR4, 256GB SSD, Quadro M4000/8GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 46 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1650 v4, 6 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Përdorimi | Workstation / Rendering / CAD / Design |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5420 14″ FHD Business Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 45 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 5420 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Screen | 14″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 7470 AIO, 24″ FHD Professional Workstation, Intel i5 Gen9, 16GB DDR4, 256GB SSD, Intel UHD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 46 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 7470 AIO |
| CPU | Intel Core i5-9500, 6 Core (4.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD M.2 |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 24″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Latitude 5520 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 47 900 L.31 900 LÇmimi i tanishëm është: 31 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5520 |
| CPU | Intel Core i5-1145G7, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell OptiPlex 5260 22″ FHD Touchscreen Desktop, Intel i5 Gen8, 16GB RAM, 256GB SSD
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 46 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | OptiPlex 5260 |
| CPU | Intel Core i5-8500 (6 Core / Turbo Boost 4.10 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 22 inch FHD Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
