Dell Pro 15 Essential PV15255 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon 610M Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 77 990 L.68 990 LÇmimi i tanishëm është: 68 990 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Pro 15 Essential PV15255 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7520U (4 Core, deri 4.30GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6” Full HD Anti-Glare |
| GPU | AMD Radeon 610M |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell QCS1255 Slim PC Desktop, AMD Ryzen 7 8700G, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Radeon Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 119 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Slim QCS1255 |
| Procesori | AMD Ryzen 7 8700G, 8 Core (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | AMD Radeon Integrated Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell ECT1250 Tower Desktop, Intel Ultra 5-225, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD, WIN11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 92 900 L.77 900 LÇmimi i tanishëm është: 77 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | ECT1250 Tower |
| CPU | Intel Core Ultra 5 225, 10 Core (4.90GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| WIN | Windows 11 |
| Accessories | Keyboard + Mouse |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell 15 DC1525O 15.6″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 77 900 L.64 900 LÇmimi i tanishëm është: 64 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 15 DC1525O |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| CPU | Intel Core i7-1355U, 10 core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Vostro 3530 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Vostro 3530 |
| Procesori | Intel Core i7-1355U, 10 Core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Inspiron 15 3535 15.6″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Radeon HD Graphics, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 74 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 15 3535 |
| CPU | AMD Ryzen 5 7530U, 6 Core (4.50GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
