MSI Katana 15 B13VEK-1675 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 124 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 15 B13VEK-1675 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 12 Cores (4.90GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Eagle NVIDIA GeForce RTX 5060Ti, 16GB GDDR7, DP/HDMI, Gaming
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 94 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Eagle |
|---|---|
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti |
| VRAM | 16GB GDDR7 |
| Lidhja | PCI Express 4.0 |
| Output | DisplayPort 1.4a, HDMI 2.1 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI MAG A850GL PCIE5, 850W Power Supply, ATX 3.0, PCIe 5.0 Ready, 80 Plus Gold, Full Modular PSU
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 20 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | MAG A850GL PCIE5 |
| Wattage | 850W |
| Standard | ATX 3.0 |
| PCIe Support | PCIe 5.0 Ready |
| Efficiency | 80+ Gold |
| Modular | Full Modular |
| Fan | 120 mm |
| Connectors | 16‑pin PCIe 5.0, 4× 6+2 PCIe, 2× EPS, 8× SATA, 4× Molex |
| Protections | OVP/OCP/OPP/OTP/SCP/UVP |
MSI MAG CoreLiquid A13 240, 240mm All-in-One Liquid CPU Cooler, AM4/AM5, ARGB PWM
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 11 900 L.6 990 LÇmimi i tanishëm është: 6 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Modeli | MAG CoreLiquid A13 240 |
| Lloji | Ftohës CPU me lëng (AIO Liquid Cooler) |
| CPU Socket | AM5 / AM4 – përshtatet me procesorët modernë Intel dhe AMD |
| Radiator | 277 × 119.6 × 27.2 mm, alumin, 390 mm i gjatë |
| Pumpa | 3800 RPM ± 10%, 2.88 W, 25,000 orë jetë |
| Ventilatorët | 2 × 120 mm ARGB PWM (500–2000 RPM) |
| Nivel Zhurme | 20 dBA mesatare |
| Status | New |
MSI Thin 15 B13UC 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 96 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Thin 15 B13UC |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050/4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI MAG 255XF 25″ FHD AI Vision Gaming Monitor, 0.5ms, HDR, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | MAG 255XF |
| Display | 25″ Full HD Rapid IPS |
| Resolution | 1920 × 1080 |
| Refresh Rate | 300Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Stealth A16 AI+ 16″ OLED Gaming Laptop, AMD Ryzen AI 9HX, 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5090/24GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 499 900 L.399 900 LÇmimi i tanishëm është: 399 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Stealth A16 AI+ |
| CPU | AMD Ryzen AI 9HX 370, 12 Core (5.10GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 5090/24GB |
| Screen | 16 “QHD OLED, 240Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Katana 17 B13VFK-442 17.3″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 199 900 L.126 900 LÇmimi i tanishëm është: 126 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 17 B13VFK-442 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 10 Core (4.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Screen | 17.3″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Msi Katana A15 15,6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 199 900 L.119 900 LÇmimi i tanishëm është: 119 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Katana A15 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS, 8 Cores (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Stroage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4060/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Satus | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI PRO MP2412 24″ VA FHD Gaming Monitor, 100Hz, 1ms, HDMI/DP, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 13 900 L.7 990 LÇmimi i tanishëm është: 7 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | PRO MP2412 |
| Display | 23.8″ VA Panel |
| Resolution | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 1ms |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| Color Coverage | sRGB 113% |
| Brightness | 300 nits |
| Ports | HDMI / DisplayPort |
| Viewing Angle | 178° |
| Panel Surface | Anti-Glare |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Modern AM242 12M 23.8″ FHD Touchscreen AiO, Intel i5 Gen12, 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Modern AM242 12M |
| Procesori | Intel Core i5-1240P, 12 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel Iris Xe Graphics |
| Ekrani | 23.8″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Ventus 2X, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB, DP/HDMI
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 54 900 L.32 900 LÇmimi i tanishëm është: 32 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| VRAM | 8GB |
| Model | Ventus 2X Edition |
| Lidhja | PCI Express 4.0 |
| Output | DisplayPort 1.4a, HDMI 2.1 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |