MSI NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB Graphics Card, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 23 990 L.14 990 LÇmimi i tanishëm është: 14 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | GeForce GTX 1660 SUPER |
| Memory | 6 GB GDDR6 |
| Interface | PCI Express 3.0 |
| Outputs | HDMI/ DisplayPort/ DVI |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB Graphics Card, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 990 L.25 990 LÇmimi i tanishëm është: 25 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Memory | 8 GB GDDR7 |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Outputs | HDMI / DisplayPort |
| Arkitektura | NVIDIA Blackwell |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB Graphics Card, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 199 900 L.129 900 LÇmimi i tanishëm është: 129 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | GeForce RTX 5080 |
| Tipi | Gaming Graphics Card |
| VRAM | 16 GB GDDR7 |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Outputs | HDMI / DisplayPort |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Prestige 14 Evo B13M 14” FHD Business Laptop, Intel i9 Gen13, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 88 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Prestige 14 Evo B13M |
| Processor | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Display | 14″ Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI PRO MP2412 24″ VA FHD Gaming Monitor, 100Hz, 1ms, HDMI/DP, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 13 900 L.7 990 LÇmimi i tanishëm është: 7 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | PRO MP2412 |
| Display | 23.8″ VA Panel |
| Resolution | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Response Time | 1ms |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| Color Coverage | sRGB 113% |
| Brightness | 300 nits |
| Ports | HDMI / DisplayPort |
| Viewing Angle | 178° |
| Panel Surface | Anti-Glare |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Stealth A16 AI+ 16″ OLED Gaming Laptop, AMD Ryzen AI 9HX, 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5090/24GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 499 900 L.399 900 LÇmimi i tanishëm është: 399 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Stealth A16 AI+ |
| CPU | AMD Ryzen AI 9HX 370, 12 Core (5.10GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 5090/24GB |
| Screen | 16 “QHD OLED, 240Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Thin 15 B13UC 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 96 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Thin 15 B13UC |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 3050/4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI THIN 15 B13VE 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Modeli | Thin 15 B13VE |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.6 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050/6GB |
| Windows | Windows 11 |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI THIN 15 B13VF 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen 13, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Nvidia RTX 4060/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.84 900 LÇmimi i tanishëm është: 84 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Thin 15 B13VF |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Vector 17 HX 17” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 4080/12GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 359 000 L.219 900 LÇmimi i tanishëm është: 219 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Vector 17 HX (A14VHG-649US) |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA RTX 4080 12GB |
| Ekrani | 17″ QHD+ 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Ventus 2X, NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB, DP/HDMI
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 54 900 L.32 900 LÇmimi i tanishëm është: 32 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| VRAM | 8GB |
| Model | Ventus 2X Edition |
| Lidhja | PCI Express 4.0 |
| Output | DisplayPort 1.4a, HDMI 2.1 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |