Eagle NVIDIA GeForce RTX 5060Ti, 16GB GDDR7, DP/HDMI, Gaming
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 94 900 L.69 900 LÇmimi i tanishëm është: 69 900 L.| Brand | Eagle |
|---|---|
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti |
| VRAM | 16GB GDDR7 |
| Lidhja | PCI Express 4.0 |
| Output | DisplayPort 1.4a, HDMI 2.1 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Aegis Series Gaming Desktop, Ryzen 9 9900X, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, Win11, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 309 900 L.249 900 LÇmimi i tanishëm është: 249 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Aegis Series Desktop |
| Procesor | AMD Ryzen 9 9900X, 12 Core (5.6GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI GeForce RTX 5060Ti/16GB, Gen5, HDMI/DP, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 87 900 L.79 900 LÇmimi i tanishëm është: 79 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
| VRAM | 16GB GDDR7 |
| Lidhja | PCI Express Gen 5 |
| Output | HDMI + DisplayPort |
| DLSS | DLSS 4 |
| PSU i Rekomanduar | 600W+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI GeForce RTX 5070 12GB Ventus 2X Graphics Card, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 72 900 L.67 900 LÇmimi i tanishëm është: 67 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | RTX 5070 Ventus 2X |
| VRAM | 12 GB |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| Outputs | DisplayPort 2.1b, HDMI 2.1b |
| Cooling | Dual Fan |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Katana 15 B13VEK-1675 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 124 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 15 B13VEK-1675 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 12 Cores (4.90GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Katana 17 B13VFK-442 17.3″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 199 900 L.126 900 LÇmimi i tanishëm është: 126 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Katana 17 B13VFK-442 |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 10 Core (4.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB |
| Screen | 17.3″ Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Msi Katana A15 15,6″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4060/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 199 900 L.119 900 LÇmimi i tanishëm është: 119 900 L.| Brand | MSI |
| Model | Katana A15 |
| CPU | AMD Ryzen 7 8845HS, 8 Cores (5.10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR5 |
| Stroage | 512 GB SSD |
| GPU | Nvidia GeForce RTX 4060/8GB |
| Screen | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Satus | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI MAESTRO 300 Over-Ear Wired Gaming Headset, New
Në Stok
7 500 L| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | MAESTRO 300 |
| Type | Over-Ear Gaming Headset |
| Connectivity | Wired |
| Control | Volume Control |
| Compatibility | PC, Keyboard, Mouse, Monitor |
| Colour | Black |
| Status | New |
MSI MAG 255XF 25″ FHD AI Vision Gaming Monitor, 0.5ms, HDR, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | MAG 255XF |
| Display | 25″ Full HD Rapid IPS |
| Resolution | 1920 × 1080 |
| Refresh Rate | 300Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI MAG A1000G PCIE5 PSU, 1000W, ATX 3.1/PCIe 5.1, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 37 900 L.29 900 LÇmimi i tanishëm është: 29 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | MAG A1000G PCIE5 |
| Fuqia | 1000W |
| Standard | ATX 3.1 / PCIe 5.1 Ready |
| Efikasiteti | 80+ Gold |
| Modular | Full Modular |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI MAG A850GL PCIE5, 850W Power Supply, ATX 3.0, PCIe 5.0 Ready, 80 Plus Gold, Full Modular PSU
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 20 900 L.15 900 LÇmimi i tanishëm është: 15 900 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | MAG A850GL PCIE5 |
| Wattage | 850W |
| Standard | ATX 3.0 |
| PCIe Support | PCIe 5.0 Ready |
| Efficiency | 80+ Gold |
| Modular | Full Modular |
| Fan | 120 mm |
| Connectors | 16‑pin PCIe 5.0, 4× 6+2 PCIe, 2× EPS, 8× SATA, 4× Molex |
| Protections | OVP/OCP/OPP/OTP/SCP/UVP |
MSI MAG CoreLiquid A13 240, 240mm All-in-One Liquid CPU Cooler, AM4/AM5, ARGB PWM
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 11 900 L.6 990 LÇmimi i tanishëm është: 6 990 L.| Brand | MSI |
|---|---|
| Modeli | MAG CoreLiquid A13 240 |
| Lloji | Ftohës CPU me lëng (AIO Liquid Cooler) |
| CPU Socket | AM5 / AM4 – përshtatet me procesorët modernë Intel dhe AMD |
| Radiator | 277 × 119.6 × 27.2 mm, alumin, 390 mm i gjatë |
| Pumpa | 3800 RPM ± 10%, 2.88 W, 25,000 orë jetë |
| Ventilatorët | 2 × 120 mm ARGB PWM (500–2000 RPM) |
| Nivel Zhurme | 20 dBA mesatare |
| Status | New |