ACER Predator Helios Neo 14.5” 2K Gaming Laptop, Intel Ultra 7, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 219 900 L.169 900 LÇmimi i tanishëm është: 169 900 L.| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios Neo |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H, 16 Cores (4.80GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4070/8GB |
| Screen | 14.5″ 2K Resolution |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro 60 N60-641-UB22 Gaming PC, Intel i7 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 339 900 L.249 900 LÇmimi i tanishëm është: 249 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 60 N60-641-UB22 |
| Procesor | Intel Core i7-14700F, 20 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| OS | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro V16 ANV16-42-R3309 16″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 122 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V16 ANV16-42-R3309 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 240, 6 Core (5,0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ Full HD, 180 Hz IPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Chromebase CA24V2 24″ FHD IPS Touchscreen AiO PC, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 128GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 76 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | ChromeBase CA24V2 AiO |
| Ekrani | 24″ Full HD IPS Touchscreen |
| CPU | Intel Core I7‑8550U (4 Core, 4.0 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 128 GB SSD |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Acer Switch SW512-52 12″ Touch 2N1 Business Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 26 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Switch SW512-52 |
| CPU | Intel Core i5-7200U, 2 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| SSD | 256GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 12″ IPS Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Acer Nitro V15 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.84 900 LÇmimi i tanishëm është: 84 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V15 |
| Procesori | Intel Core i5-13420H, 8 core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 15.6″ Full HD, 165 Hz |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer ConceptD CP3271K 27″ 4K UHD Gaming Monitor, 1 ms, NVIDIA G‑SYNC
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 43 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | ConceptD CP3271K |
| Display | 27″ 4K UHD IPS |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Features | G-SYNC Compatible |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Acer Switch SW512-52 12.5″ 2K Touch 2N1 Business Laptop, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 24 900 L.12 900 LÇmimi i tanishëm është: 12 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Switch SW512-52 |
| CPU | Intel Core i5-7200U, 2 Core (3.10GHz) |
| RAM | 8 GB RAM |
| SSD | 128GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 12,5″ 2K Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Acer Spin 5 SP513-53N 13.3″ FHD X360 Touch Business Laptop, Intel i5 Gen8, 8GB DDR4, 256GB SSD, UHD Graphics 620
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.16 900 LÇmimi i tanishëm është: 16 900 L.| Brand | ACER |
|---|---|
| Model | Spin 5 SP513-53N |
| CPU | Intel Core i5-8265U, 4 Core (3.90GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Display | 13.3″ Full HD Touchscreen |
| Tipi | 2n1 Convertible |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Acer TravelMate Spin B118 11.6″ FHD Touch x360 2n1 Business Laptop, Pentium N5000, 8GB DDR4, 256GB SSD NVMe, UHD Graphics 605, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 56 900 L.25 900 LÇmimi i tanishëm është: 25 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | TravelMate Spin B118 |
| CPU | Intel Pentium Silver N5000, 4 Core (2.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics 605 |
| Display | 11.6″ Full HD Touchscreen, x360 |
| Tipi | 2n1 Convertible |
| OS | Windows 10/11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Acer Nitro 5 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3060/6GB, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 179 900 L.139 900 LÇmimi i tanishëm është: 139 900 L.| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 5 |
| CPU | Intel Core i7-11800H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |