Po shfaqen krejt 6 përfundimet
Në Stok
| Brand | AOC |
|---|---|
| Modeli | Gaming 24G42E |
| Madhësia e ekranit | 24″ |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Shpejtësia e rifreskimit | 180 Hz |
| Koha e reagimit | 1 ms |
| Kontrasti statik | 1000:1 |
| Gama e ngjyrave | 129,3 % sRGB |
| Adaptive Sync | Po |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | AOC |
|---|---|
| Modeli | Gaming 27G42E |
| Madhësia e ekranit | 27″ |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Shpejtësia e rifreskimit | 180 Hz |
| Koha e reagimit | 1 ms |
| Kontrasti statik | 3000:1 |
| Gama e ngjyrave | 122,6% sRGB |
| Adaptive Sync | FreeSync Premium |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | AOC |
| Mondel | AOC 24B31H |
| Display | 24″ Full HD |
| Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Status | NEW |
| Garancia | 12 Muaj |
Në Stok
| Brand | AOC |
| Model | AGM700 Agon |
| Sensor | Pixart PMW3389 Optical |
| DPI | 100–16,000 DPI |
| Butona | 8 programmable buttons |
| RGB | 16.8 milion ngjyra LED customizable |
| Switches | Omron (deri në 50M klikime) |
| Polling Rate | 1000 Hz (1 ms response) |
| Lidhja | Wired USB‑A (braided cable) |
| Weight Tuning | Adjustable weight system |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| BRAND | AOC |
| MODEL | GAMING CURVED (C32G2ZE) |
| DISPLAY | 32″ CURVE FHD 240Hz |
| RESOLUTION | 1920 x 1080 FULL HD |
| RENSPONSE TIME | 0.5MS |
| INPUT | DP/HDMI/VGA |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Out of stock
| Brasnd | AOC |
| Model | Q27G42XNE |
| Display | 27″ Panel VA |
| Resolution | 2560 x 1440 2K |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Status | NEW |
| Garancia | 12 MUAJ |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari