Apple iPad A16, 11” Liquid Retina, A16 Bionic, 6GB RAM, 128GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.33 900 LÇmimi i tanishëm është: 33 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iPad A16 |
| RAM | 6 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekrani | 11″ Liquid Retina |
| Procesori | Apple A16 Bionic |
| Lidhja | Wi-Fi |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 10.5″ Retina Display, 256GB Storage, Wi-Fi + Cellular
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro |
| CPU | Apple |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 10,5″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Pro 2024 M4, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2024 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 1TB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 194 900 L.139 900 LÇmimi i tanishëm është: 139 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 1 TB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 139 900 L.93 900 LÇmimi i tanishëm është: 93 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wifi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.89 900 LÇmimi i tanishëm është: 89 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 512GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 115 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 512 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
