Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 2TB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 179 900 L.164 900 LÇmimi i tanishëm është: 164 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 2 TB SSD |
| Screen | 13″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 1TB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 194 900 L.139 900 LÇmimi i tanishëm është: 139 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 1 TB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 13″ Retina Display, Apple M4, 1TB Storage, Wi-Fi + Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 189 900 L.129 900 LÇmimi i tanishëm është: 129 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 13″ M4 |
| Procesor | Apple M4 Chip |
| Storage | 1 TB |
| Ekran | 13″ Liquid Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Kamera | 12 MP |
| Sistemi Operativ | iPadOS |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 159 900 L.119 900 LÇmimi i tanishëm është: 119 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPhone 17 Pro Max USA e-SIM, 6.9″ OLED, A19 Pro, 256GB Storage, Cosmic Orange, Deep Blue, Silver, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 139 000 L.117 900 LÇmimi i tanishëm është: 117 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 17 Pro Max USA |
| Storage | 256GB |
| Procesor | Apple A19 Pro |
| Ekran | 6.9″ OLED, 120Hz |
| Kamera | Pro Camera |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 13″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 169 900 L.114 900 LÇmimi i tanishëm është: 114 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi+Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iMac 2019 27” Retina 5K, Core i5, 32GB DDR4, 500GB SSD, Radeon 570X/4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 129 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2019 |
| Processor | Intel Core i5, 6 Core (4.10GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 500GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 570X 4GB |
| Display | 27” Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 512GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 115 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 512 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro M4 Pro, 13″ Ultra Retina, 16GB RAM, 512GB Storage
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 136 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 13 M4 |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| RAM | 16 GB |
| Memory | 512 GB |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPhone 17 Pro, A19 Pro, 256GB Storage, 48MP, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.99 900 LÇmimi i tanishëm është: 99 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPhone 17 Pro |
| Storage | 256GB |
| Procesor | Apple A19 Pro |
| Kamera | 48MP + 48MP + 18MP |
| Ekran | 6.3″ Super Retina XDR OLED, 120Hz |
| Bateria | 33H Fast Charging |
| OS | iOS 26 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi+Cellular, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 139 900 L.93 900 LÇmimi i tanishëm është: 93 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi + Cellular |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2025 M5, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wifi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 109 900 L.89 900 LÇmimi i tanishëm është: 89 900 L.| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2025 |
| CPU | Apple M5 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
