Asus CP62308 SFF Desktop PC, Intel G2020, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 8 990 L.4 990 LÇmimi i tanishëm është: 4 990 L.| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | CP6230 SFF |
| Procesor | Intel Pentium G2020, 2 Core (2.90GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel HD Graphics |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro |
| Përdorimi | Office / Internet / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
