Canon PIXMA MG2546S Color Inkjet Printer, Print/Copy/Scan, A4, USB 2.0, New
AiO Multifunksional (Print, Copy, Scan), Inkjet Printer, Printer Dokumentesh, Pajisje Zyre, Printer Dokumentesh
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 10 990 L.6 990 LÇmimi i tanishëm është: 6 990 L.| Brand | Canon |
|---|---|
| Model | PIXMA MG2546S |
| Teknologjia | Color Inkjet |
| Funksione | Print / Copy/ Scan |
| Rezolucioni | 4800 × 600 dpi |
| Lidhja | USB 2.0 |
| Formati | A4 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Canon Ivy Mini Photo Printer 2nd Generation, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 16 900 L.8 990 LÇmimi i tanishëm është: 8 990 L.| Brand | Canon |
|---|---|
| Model | Ivy Mini Photo Printer 2nd Generation |
| Madhësia e Fotos | 2×3″ / 5×7 cm |
| Kapaciteti | 10 fletë |
| Ngjyra | Blush Pink |
| Lidhja | Bluetooth |
| Bateria | Rechargeable |
| Dimensionet | 90 × 135 × 20 mm |
| Statusi | New |
CanoScan LiDE 300 Flatbed Scanner, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 14 900 L.10 900 LÇmimi i tanishëm është: 10 900 L.| Brand | Canon |
|---|---|
| Model | Scan LiDE 300 |
| Tipi | Flatbed Scanner |
| Rezolucioni | 2400 × 2400 dpi |
| Lidhja | USB 2.0 |
| Madhësia Maksimale | A4 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Canon Pixma G3410 AIO Ink Tank Printer, Print/Copy/Scan, New
AiO Multifunksional (Print, Copy, Scan), Inkjet Printer, Pajisje Zyre, Printer Dokumentesh, Printer Dokumentesh, Printer me Ngjyra
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 34 990 L.18 900 LÇmimi i tanishëm është: 18 900 L.| Brand | Canon |
|---|---|
| Model | Pixma G3410 AIO |
| Funksione | Print/ Copy/ Scan |
| Teknologjia | High Volume Ink Tank |
| Lidhjet | Wireless/ USB |
| Ekrani | Quick Copy Display |
| Tipi | All-in-One Printer |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Canon EOS R100 Camera 4K UHD, 24.1MP, Lens RF-S 18-45mm, Wi-Fi, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 59 900 L.41 900 LÇmimi i tanishëm është: 41 900 L.| Brand | Canon |
|---|---|
| Model | EOS R100 RF-S 18–45mm IS STM |
| Sensori | 24.1 MP APS-C CMOS |
| Procesori | DIGIC 8 |
| Fokusimi | Dual Pixel CMOS AF |
| Video | 4K UHD |
| Ekrani | 3.0″ LCD |
| Lidhja | Wi-Fi + Bluetooth |
| Bateria | LP-E17 |
| Përfshihet në Paketë | Trupi + Objektiv RF-S 18–45mm IS STM |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Canon EOS R50 RF-S Camera 4K UHD, 24.2MP, Lens RF-S 18-45mm, New
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.72 900 LÇmimi i tanishëm është: 72 900 L.| Brand | Canon |
|---|---|
| Model | EOS R50 RF-S 18–45mm IS STM |
| Sensor | APS-C CMOS 24.2 MP |
| Video | 4K UHD |
| Screen | 3.0″ Touch LCD |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Included | Body + Lens 18–45mm |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
