Crucial Pro Overclocking, DDR5 32GB, 6400 MT/s CL38, Intel XMP 3.0 & AMD EXPO, 1.35V, Gaming
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 74 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | Crucial |
|---|---|
| Model | Pro Overclocking DDR5 |
| Kapaciteti | 32 GB (2×16 GB) |
| Shpejtësia | DDR5‑6400 MT/s |
| Latenca CAS | CL38 |
| Form‑faktori | 288‑pin UDIMM |
| Tensioni | 1.35 V |
| Profile mbështetje | Intel XMP 3.0 / AMD EXPO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Crucial P5 Plus, 2TB SSD PCIe Gen 4.0 NVMe M.2, 6600 MB/s, Internal SSD
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Crucial |
|---|---|
| Model | P5 Plus |
| Kapaciteti | 2TB |
| Lidhja | PCIe Gen 4.0 NVMe M.2 |
| Shpejtësia | Sequential Read 6600 MB/s |
| Shpejtësia Shkrimi | Sequential Write 5000 MB/s |
| I/O Performa | 800K IOPS (Input/Output Operations Per Second) |
| Temperatura Operative | 0°C – 70°C |
| MTBF | 1.8M orë |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Portable SSD Crucial X9, X9 Portable SSD, 1TB, 2TB, 4 TB, USB 3.2 Gen 2, IP55 + goditje ~2 m, 256‑bit AES
Në Stok
Interval çmimesh: 9 900 L deri më 24 900 L| Brand | Crucial |
| Model | X9 Portable SSD |
| Kapaciteti | 1TB / 2TB / 4 TB |
| Ndërfaqja | USB 3.2 Gen 2 (USB‑C, 10 Gb/s) |
| Shpejtësia | Deri ~1 050 MB/s (lexim & shkrim) |
| Rezistenca | IP55 + goditje ~2 m |
| Kriptimi | 256‑bit AES + fjalëkalim |
| Status | New |