Dell Latitude 7320 13.3″ FHD Touchscreen 2n1 Detachable Laptop, Intel i5 Gen11, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Latitude 7320 Detachable |
| CPU | Intel Core i5-1140G7, 4-core (4.50GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| Screen | 13.3″ Touchscreen |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
