Dell OptiPlex 7480 AiO 24″ FHD, Intel i7 Gen10, 16GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 56 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
| Model | OptiPlex 7480 AiO |
| CPU | Intel Core I7-10700 8 Core (4,80GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Screen | 24″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
