Dell Precision T7810 Workstation, 2x Xeon E5 V3, 64GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 84 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Precision T7810 |
| CPU | X2 Intel Xeon E5-2667 V3, 16 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 5820 Tower Workstation PC, Xeon W-2125, 32GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA Quadro P4000 8GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 59 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 5820 Tower |
| CPU | Intel Xeon W-2125, 4 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7910 Tower Workstation PC, Dual Xeon E5-2699, 64GB DDR4, 512GB SSD, Quadro P5000/16GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 134 900 L.119 900 LÇmimi i tanishëm është: 119 900 L.Dell Precision T5610 Workstation Tower, Xeon E5-2650 V2, 32GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA Quadro K4000
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 30 900 L.14 900 LÇmimi i tanishëm është: 14 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Precision T5610 |
| CPU | Xeon E5-2650 V2 (8 Core 3,4GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 3 GB NVIDIA Quadro K4000 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision 5810, Workstation Desktop Tower, Intel Xeon E5-1650 v3, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 49 900 L.24 900 LÇmimi i tanishëm është: 24 900 L.| Specifikim | Përshkrim |
|---|---|
| Brand | DELL |
| Model | Precision 5810 Workstation |
| CPU | Xeon E5-1650 V3 – 6 Core (3.80 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM (Storage) | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 – 4 GB |
| Status | Used |
Dell Precision 7720 17.3″ 4K Workstation Laptop, Intel Xeon E3-1535M V6 4.20 GHz, 32GB RAM DDR4, 1.5TB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P5000 16GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 80 900 L.64 900 LÇmimi i tanishëm është: 64 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Latittude 7720 |
| CPU | Xeon E3-1535M V6 4 Core (4,20 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM DDR4 |
| Storage | 1,5 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P5000 / 16 GB |
| Screen | 17,3″ 4K (3840×2160) |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Dell Precision Tower 5810 Workstation Desktop, Intel Xeon E5-1630 v3, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro K4200 4GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 29 900 L.17 900 LÇmimi i tanishëm është: 17 900 L.Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2155 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2155 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Status | Pre-Owned |
Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2145 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P2000 5GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 79 900 L.49 900 LÇmimi i tanishëm është: 49 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2145 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000 / 5 GB |
| Status | Pre-Owned |
Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 39 900 L.19 900 LÇmimi i tanishëm është: 19 900 L.Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
Interval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 PC, Xeon E5-1650 v4, 32GB DDR4, 256GB SSD, Quadro M4000/8GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 46 900 L.39 900 LÇmimi i tanishëm është: 39 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| Procesor | Intel Xeon E5-1650 v4, 6 Core (4.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| Përdorimi | Workstation / Rendering / CAD / Design |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
