Dell Precision 5820 Professional Workstation, Intel Xeon W-2155 4.5GHz, 64GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro M4000 8GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 89 900 L.59 900 LÇmimi i tanishëm është: 59 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 5820 Workstation |
| CPU | Xeon W-2155 (4.50 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 / 8 GB |
| Status | Pre-Owned |
Dell Precision 5820 Tower Workstation, Xeon W-2125, 64GB RAM DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 99 900 L.89 900 LÇmimi i tanishëm është: 89 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Precision 5820 |
| CPU | Xeon W-2125 (10 Core 4.50GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Memory | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2080/8GB |
| Status | Produkt vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision 7730 17.3″ FHD Business Laptop, Intel i9 Gen8, 64GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P4200 8GB
Out of stock
Çmimi origjinal qe: 79 900 L.64 900 LÇmimi i tanishëm është: 64 900 L.| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Precision 7730 |
| Ekrani | 17.3″ FHD |
| CPU | Intel Core i9‑8950HK (6 Core, 4.4 GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P4200, 8 GB |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision T7810 Workstation, 2x Xeon E5 V3, 64GB RAM, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M4000/8GB, Windows 11 Pro
Në Stok
Çmimi origjinal qe: 84 900 L.74 900 LÇmimi i tanishëm është: 74 900 L.| Brand | Dell |
| Model | Precision T7810 |
| CPU | X2 Intel Xeon E5-2667 V3, 16 Core (3.60GHz) |
| RAM | 64 GB |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M4000 8GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
